SANAT GÜVENLİK
Kredi kart bilgileriniz  Sanat Ürünleri sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

 Sanat Ürünleri alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. 

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz.  Sanat Ürünleri sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

 Sanat Ürünleri alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı  Sanat Ürünleri sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

 Sanat Ürünleri sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir.  Sanat Ürünleri tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

 Sanat Ürünleri sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

 Sanat Ürünleri sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.