Sıkça sorulan sorular

Üyelik ücretlimi ?

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim ?

Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir, sadece bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemizin sağ üst tarafta bulunan hesabım ve üyelik bilgilerim linkine tıklamanız gerekecektir, üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum.Nasıl öğrenebilirim?

Şifremi unuttum ? linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üyelik hesabınıza kayıtlı e-mail adresinizi yazıp, güvenlik resimdeki kodları girdikten sonra ' şifremi hatırlat ' butonuna basmanız gerekmektedir.Yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Siparişimi kargoya verdikten sonra beni bilgilendiriyormusunuz?

Siparişiniz kargoya verildikten hemen sonra, kargo takip numarası sms veya e- mail ile size bildirilir. Bu numara ile kargo siparişinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Yanlış sipariş edilen veya tarafımızdan yanlış teslim edilen, arızalı olduğu tespit edilen ürünler, satış tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilir.

İade edilecek ürünler orjinal kutusu içinde, standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.

Ambalajı açılmış ve/veya orjinalliği bozulmuş, yeniden satışına imkan olmayacak ürünler iade alınmaz.

İade ettiğim ürünün bedelini nasıl geri alabilirim ?

Yaptığınız herhangi bir alışverişinizin iadesi kabul görüldüğü takdirde, ödeme tutarınız iadenizin onayını takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde hesap numaranıza veya kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.